Gedikoğlu Yapı Malzemeleri Hakkında

Gedikoğlu, Türkiye’nin her bölgesine ürün tedariki gerçekleştiren, alanında lider bir yapı malzemeleri firmasıdır.

1997 yılında inşaat ve yapı malzemeleri sektöründe faaliyetlerine başlayan GEDİKOĞLU Yapı Malzemeleri İnş. Taahhüt San. Tic. Ltd. Şti. kuruluşundan günümüze geçen süre içinde; konut, spor salonu, iş merkezi, otel, avm, otoyol, alt yapı gibi pek çok kategorideki inşaat projelerinde ana tedarikçi olarak yer almıştır.

Yönetiminin ve personelinin tecrübesini hizmetlerine profesyonel yaklaşımlarla yansıtan GEDİKOĞLU, Türkiye’nin büyüyen yapı malzemeleri firmalarından biri olarak, alanında sözü geçen, öncü firmalar arasında yer almaktadır.

Katkı koyduğu her projede deneyimini daha da artıran, ürün portföyünü daha da genişleten GEDİKOĞLU, kuruluşundan itibaren ana ilkesini, çözüm üretmek üzerine oturtmuş ve “GEDİKOĞLU Çözümler Üretir” anlayışıyla yönetilmiştir.

image

GEDİKOĞLU, çalıştığı her projede kalite yönetimine, güvenliğe ve denetime ilişkin uyuma büyük önem vermektedir.

Doğru ürün, uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışıyla, müşterilerinin kazanmasını öncelik haline getiren GEDİKOĞLU, hem bayisi olduğu firmaların hem de tedarikçisi olduğu projelerin, önümüzdeki yıllarda da ortak memnuniyete dayalı dostluk ilişkisinin ana firması olmayı hedeflemektedir.

Bizimle birlikte olarak bize güç katan, tüm firmalarımızla yol yürümeye ve rasyonel çözümler üretmeye devam edeceğiz.

Saygılarımızla,
Remzi GEDİKOĞLU
Şirket Müdürü