|Jotun Boya | Fibercement-||Fibercement Hafif Macun |Yalıtım Malzemeleri | Su Jeti |

ISI, SU ve SES YALITIM MALZEMELERİ

İzotek İzolasyon GEDİKOĞLU YAPI MALZEMELERİ yalıtım malzemeleri olarak Camyünü ve Taşyünü  - Sıva Filesi - Nem-Set - Membranlar Metmax Velux - Alçı Levha ve Alçı Profilleri - Panpor Panboard Extrude -  Polistren Köpük Levhalar- Su  Isı ve ses Yalıtımında Yardımcı Ürünler - Emülzer, Nem önleyici ve buhar dengeleyici çatı-cephe örtüsü


GEDİKOĞLU YAPI MALZEMELERİ CAMYÜNÜ 

 Cam Yünü, geniş döşeme alanları için yapılmıştır.  Cam Yünü, ısı ve ses (özellikle orta ve düşük frekanslı sesler) izolasyonu, darbeyi emme özelliğine sahiptir.  Cam Yünü, uygulanacak yapıya göre kolayca kesilip şekillendirilir. Hafif, esnek ve elastik olması kullanım kolaylığını sağlamaktadır. Cam Yünü, ısıtma ve soğutma maliyetlerinde azaltır ve  özellikleriyle yaşam kalitesini yükseltir.

İzotek İzolasyon
Ürün

SOMCAM MW 512
Uzunluk (мм) 20000
Genişlik (мм) 1200
Kalınlık (мм) 50
Yoğunluk (kg/м3) 12

GEDİKOĞLU YAPI MALZEMELERi TAŞ YÜNÜ

Taş yünü çok verimli ve yarı sertlikte bir izolasyon malzemesidir.taş yünü, hafif ağırlığı sebebiyle kolay ve çabuk uygulanır.   taş yünü dondurucu soğukları dışarda tutarak, içeride sıcak bir ortam oluşturur. Sıcak iklimlerde ise,  içerideki ortamı serin tutar. taş yünü yüksek ses izalasyon özelliğine sahiptir. Yangına karşı koruyucu özelliği vardır.  taş yünü ısıtma ve soğutma maliyetlerinde azaltır ve  özellikleriyle yaşam kalitesini yükseltir.

İzotek İzolasyon

Ürün


SOMCAM 
RW 450
SOMCAM  
RW 540
Uzunluk (мм) 1200 1200
Genişlik (мм) 600 600
Kalınlık (мм) 40 50
Yoğunluk(kg/м3) 50
40

 GEDİKOĞLU YAPI MALZEMELERİ  SIVA FİLESİ

İzotek İzolasyon

Yüksek gerilme gücüne ve deformasyona dayanıklı fiberglas alkali dayanımlı sıva filesidir.

 

 

 

 

GEDİKOĞLU YAPI MALZEMELERİ NEM-SET- NEM BARİYERİ

İzotek İzolasyonNem önleyici ve buhar dengeleyici çatı-cephe örtüsüdür.

 

 

 

 

 

GEDİKOĞLU YAPI MALZEMELERİ Membranlar (4x4 membran- bitukal membran-)

Düz ve az eğimli çatıların, terasların, ıslak hacim döşemelerinin, temel bodrum, havuz gibi yer altı bölümlerinin katlı otopark, karayolu köprüsü gibi özel mühendislik yapılarının su yalıtımı için geliştirilmiş modifiye bitüm esaslı membran tipi malzemeleri, bunların aksesuvarlarını ve uygulama yöntemlerini içerir.

Gedikoğlu yapı malzemeleri olarak, su yalıytımında sonteknoloji ile üretim yapan firmaların membran ürünlerini kullanıcalara sunmaktadır. 

GEDİKOĞLU YAPI MALZEMELERİ Alçı Levha ve Alçı Profilleri 

Alçıpaİzotek İzolasyonn- İzotek İzolasyon Alçı levhalar, iç dekorasyon projelerinin hayata geçirilmesinde, hızlı ve kolay işlenebilirliğinin yanı sıra sınırsız tasarım özgürlüğü sağlar. Gedikoğlu yapı malzemeleri, Ankara'da ve diğer illerimizdeki uygulamalara alçıpan levha ve montajı için gerekli tüm profilleri ve aksesuarları en uygun şartlarda kullanıcalara sunmaktadır. gedikoğlu nun metal ürünlerde ve uygulama için kullanlıan makina  taleplerinde de müşterilerine hizmet sunabilmektedir.

 

GEDİKOĞLU YAPI MALZEMELERİ  XPS VE EPS ISI YALITIM LEVHALARI

Gedikoğlu yapı malzemeleri; polyex, foamboard XPS ısı yalıtım levhalarını ve Panelsan, yapıpor EPS ısı yalıtım levhalarını stoklarında bulundurmakta ve müşterilerinin kullanımına sunmaktadır.

GEDİKOĞLU YAPI MALZEMELERİ SU YALITIM ÜRÜNLERİ

Su, yapılarımızı tehdit eden en önemli unsurdur. Bu nedenle bir yapının uzun ömürlü, sağlıklı ve konforlu olabilmesi için su yalıtımı zorunlu bir uygulamadır. Su yalıtımı, yapılarımıza suyun girebileceği; temellere, toprak ile temas eden duvarlara, suyun yapı dışında birikebileceği veya suyun basabileceği seviyenin altındaki dış duvarlara, balkonlara, teras ve eğimli çatılara ve ıslak hacimlere yapılır.

  bitümlü su yalıtım örtüleri, atactic polyproplene(APP), Styrene Butadiene Styrene(SBS) ve bazı özel termoplastiklerle modifiye edilmiş bitümden üretilir. Bitüm, su geçirmeyen bir maddedir. Polypet, bitümün su geçirmezlik özelliğini, güneşin UV ışınlarına karşı dayanımını, yüksek yapışma kabiliyetini düşük sıcaklıklarda bile esnekliğini arttıracak APP, SBS ve bazı özel termoplastiklerle modifiye ederek geliştirir. Ilıman iklim bölgelerinde APP modifiye su yalıtım membranlarının kullanımı daha yaygunken, soğuk iklim bölgelerinde elastikliğinin daha yüksek olması sebebiyle SBS modifiye su yalıtım örtülerinin kullanımı tavsiye edilir.

 

Taşıyıcı olarak kullanılan polyester keçe ve fibrocam ise, üretilen membranın yüksek çekme-kopma mukavemetini arttırır.

 GEDİKOĞLU YAPI MALZEMELERİ Olarak Ürün yelpazemizi oluşturan farklı kalınlık ve özelliklerdeki membranlarımız, müşterilerimizin spesifik ihtiyaçlarına en uygun olan malzemeyi seçmelerine olanak sağlar.

İzotek İzolasyon

Kullanım Alanları 

*Temel ve Perde Yalıtımları

*Teras Çatılar

*Eğimli Çatılar

*Bahçe Çatılar

*Tüp Geçitler

*Demiryolu Tünelleri

*Kanaletler

*Otoparklar

*İstinat Duvarları

*Metrolar

*Göletler

*Havuzlar

*Viyadükler

*Boru Kaynak Yerleri

*Baca Dipleri

*Yağmur Dereleri

 

Çukurova yalıtım ürünleri Nem Bariyeri ve Buhar Kesicileri: Günümzde binaların kullanım nem ve buhar kesme amacına göre değişik tiplerde ve farklı tasarlanmış çatılar bulunmaktadır.Bu çatıların koruma güvenlik ve enerji tasarrufu için ideal olan çözüm BARRİERE su geçirmez nefes olan örtüleridir. 

 
You are here:
                                                              İLETİŞİM ADRESİMİZ
  •  ATİSAN Sanayi Sitesi 1568. cadde (eski 31. Cad.) No:46
     Ostim/ANKARA