|Jotun Boya | Fibercement-||Fibercement Hafif Macun |Yalıtım Malzemeleri | Su Jeti |

JOTUN BOYA

Jotun Bayii JOTUN BOYA

Jotun Bayii JOTUN BOYA

        Gedikoğlu yapı olarak Ankara bayisi olduğumuz Norveç’te kurulan Jotun Boya, Jotun Grup, Dünya'nın en büyük inşaat boyaları, deniz boyaları, endüstri boyaları ve toz boya üreticilerindendir.

Jotun Grup, 45 ülkede bulunan 63 şirket ve 21 ülkedeki 37 üretim tesisiyle 100'den fazla ülkede temsil edilmektedir. Ürünlerimiz, zorlu hava şartlarında dahi en iyi performansı sağlamak üzere geliştirilmektedir. Jotun kendi içerisinden bölgelere ayrılsa da ortak bir gündeme sahiptir.  Gedikoğlu yapı olarak Çözüm ortağımız Jotun Boya ile Ankara ve Türkiye de birçok dev projeyeyi referansları arasına eklemiştir. Jotun Ankara bayisi olarak birçok projeye deştek olmuştur. Jotun Boya bir çok Dev projelerin altına rengi ve kalitesiyle imzasını atan Jotun Boya’nın referansları arasında birçok ünlü yapılar bulunmaktadır; Eyfel Kulesi, dünyanın tek 7 yıldızlı oteli Burj Al Araunb ve Queen Mary 2, Jotun’un renklendirdiği projelerin sadece birkaçını oluşturmaktadır. Ahşar desen eskitme boya olarak Saf akrilik Jotun Betopan Zemin kahve boyası Kullanılmasını öneririz. Yine Ceviz desen için eskitme boya olarak Saf akrilik Jotun boya Ahşap görünümlü dış cephe boyası Betopan Zemin kahve boyası mevcuttur. Taş desen için eskitme boyası kullanıma hazır olarak sunulmakradır. Dekoratif Jotun boya ürünleri Jotun ankara Yenmahalle mağazamızda mevcuttur.

Betopan zemin kahve boyası ile de  yüksek müşteri memnuniyeti, ileri teknoloji, geniş ar-ge ağı, yüksek ürün kalitesi ve mükemmel teknik servis ilkelerini, her koşulda korumaktadır.

Dekoratif Jotun boya ürünleri Jotun ankara Ostim mağazamızda mevcuttur.

Jotun Renk üretimi

Sıradan renkleren sıkıldınız mı? yeni arayışlar peşinde misiniz? O zaman Gedikoğlu yapı multicolor merkezimizde bulacağınız Jotun Multicolor sistem tam size göre. Sınırsız renk seçeneklerimiz ve ürün bilgilerimizle hayalinizdeki boyayı gedikoğlu Jotun'da bulacaksınız. Gedikoğlu Yapi jotun ostim, atisa Jotun standart, RAL ve daha bircok renk kartelalarindan istediginiz rengi  istediginiz boya turu ve miktariyla kisa bir surede hazirlayip siz siz musterilerimize sunmaktadir. Fibercement boyası olarak tartışılmaz tek ürün olup; Ahşar desen eskitme boya olarak Jotun Boya Betopan Zemin kahve boyası mevcuttur.Anza ve Dekoratif Jotun boya ürünleri Jotun boya Ankara Yenmahalle mağazamızda mevcuttur.

JOTUN DIŞ CEPHE BOYALARI

Jotashield dış cephe serisi farklı özellik ve tekstür alternatifleri ile yapılarınızı zorlu hava koşullarına karşı korurken aynı zamanda estetik görünüm katar. UV dayanımı yüksek 576 renk alternatifi ile 5 yıl solmama garantisine sahip renk yelpazesine sahiptir.

Ankara içerisindeki Jotun Dış Cephe boyaları ile yaptığımız projeler hakkında bilgi almak için lütfen bizimle temasa geçiniz.

Evinizi boyatmadan Jotun mağazalarına uğrayın!

Evinizi boyatacaksınız fakat ürün seçimine karar veremiyor musunuz? Ya da renk seçerken hangi odalarda hangi renkler daha uygun olur fikir mi almak istiyorsunuz.  
O zaman boya yapmadan önce mutlaka Multicolor mağazalarımızı ziyaret edin. Sınırsız renk seçeneklerimiz ve çevreci ürünlerimizle hayalinizdeki rengi Jotun'da bulacaksınız!

Jotun Multicolor Centre  
Mağazalarımız boya ve renk seçiminizi kolaylaştırabilmek amacıyla özel olarak tasarlanmıştır. İçeriye girdiğiniz anda sizi iç ve dış cephe renk standlarımız karşılar. Standlarımızdaki tüm renkler tasarımcılarımız tarafından birbiriyle mükemmel uyumu sağlayacak şekilde özel olarak seçilmiştir. Renk çipleri ile kombinasyonlar deneyerek renk paletinizi kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

İletişim: Jotun Ankara/Yenimahalle mağazası  Gedikoğlu yapı mlz. Jotun boya Atisan 1568 cad no:46 Ostim Yenimahalle/Ankara

Jotun, Jotun BoyaJotun boya ankara, jotun boya bayi, jotun boya bayi ankara, jotun boya bayileri ankara.


 
You are here:
                                                              İLETİŞİM ADRESİMİZ
  •  ATİSAN Sanayi Sitesi 1568. cadde (eski 31. Cad.) No:46
     Ostim/ANKARA